polski angielski niemiecki japoński rosyjski francuski hiszpański

Nasi partnerzy

Czarodziejskie Góry „Relax”

Czarodziejskie Góry „Relax” – Centrum Sportów Górskich to pierwsze i jedyne takie Centrum w okolicach Wałbrzycha. Położone jest w malowniczej okolicy Jedliny-Zdrój. Do głównych atrakcji Centrum Sportów Górskich możemy zaliczyć 5 tras parku linowego, 15-sto metrowa Wieża wspinaczkowa, zjazd pontonem oraz deskorolki i hulajnogi typowo górskie. To miejsce, które dostarczy dużej dawki adrenaliny i moc wrażeń.

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu jest najstarszym teatrem na Dolnym Śląsku i jednym z najstarszych teatrów lalkowych w Polsce. Początki jego istnienia sięgają roku 1945, kiedy to dzięki pasji małżonków Melanii i Tadeusza Karwatów narodził się Teatr Lalek.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

book now
Przyjazd
Wyjazd
Hotel oceniony przez 55 gości
4,6 / 5
ibis Styles Walbrzych

Polityka Prywatności - Polityka Cookies - Klauzula Cookies
Ibis Styles Hotel Wałbrzych, to najnowocześniejszy i największy hotel w rejonie, który sprzedaje noclegi w promocyjnej cenie. Hotel znajduje się w centrum, a baza noclegowa hotelu liczy 130 pokoi. Hotel posiada również dobrą restaurację i salę konferencyjną. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie, Wi-Fi i parking. Hotel położony jest naprzeciwko Galerii Victoria, największego centrum handlowego w mieście. Jest on najlepiej ocenianym hotelem w kategorii: Hotel Wałbrzych, Hotele Wałbrzych i Noclegi Wałbrzych. Ibis Styles Hotel Wałbrzych to najczęściej rekomendowany hotel zarówno przez klientów biznesowych jak i rodzinny, sprawdź sam nasze opinie na Booking.com i Tripadvisor.com - Outsourcing IT Wałbrzych - Obsługa firm Wałbrzych