polski angielski niemiecki japoński rosyjski francuski hiszpański

Dojazd

lokalizacja w samym centrum Wałbrzycha


Ibis Styles Wałbrzych położony jest w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej 35 z Wrocławia na Golińsk, oraz drogi wojewódzkiej 367 na Jelenią Górę.


Dojazd pociągiem PKP do Stacja Wałbrzych Miasto i dalej autobusem numer 2 w kierunku Galeria Victoria lub taksówką.

 

Z lotniska lub centrum Wrocławia dla naszych gości możemy zorganizować transport busem.

 

Położenie:


  • 200 m od Centrum Handlowego Galeria Victoria, tu ponad 100 sklepów, kino Cinema City, jak również liczne restauracje i kawiarnie.
  • 2 km od Wałbrzyskiego Rynku
  • 10 km od Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „INVEST-PARK
  • 10 km od Zamku Książ i PalmiarniGPS: N 50° 45' 56.04'' E 16° 15' 41.82'' 

book now
Przyjazd
Wyjazd
Hotel oceniony przez 55 gości
4,6 / 5
ibis Styles Walbrzych

Polityka Prywatności - Polityka Cookies - Klauzula Cookies
Ibis Styles Hotel Wałbrzych, to najnowocześniejszy i największy hotel w rejonie, który sprzedaje noclegi w promocyjnej cenie. Hotel znajduje się w centrum, a baza noclegowa hotelu liczy 130 pokoi. Hotel posiada również dobrą restaurację i salę konferencyjną. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie, Wi-Fi i parking. Hotel położony jest naprzeciwko Galerii Victoria, największego centrum handlowego w mieście. Jest on najlepiej ocenianym hotelem w kategorii: Hotel Wałbrzych, Hotele Wałbrzych i Noclegi Wałbrzych. Ibis Styles Hotel Wałbrzych to najczęściej rekomendowany hotel zarówno przez klientów biznesowych jak i rodzinny, sprawdź sam nasze opinie na Booking.com i Tripadvisor.com - Outsourcing IT Wałbrzych - Obsługa firm Wałbrzych