polski angielski niemiecki japoński rosyjski francuski hiszpański

Wałbrzych

Co warto zobaczyć w Wałbrzychu


Ziemia wałbrzyska to doskonałe miejsce zarówno dla entuzjastów aktywnej turystyki i jak i osób szukających wytchnienia w kontakcie z przyrodą. Malownicze położenie miasta w Górach Wałbrzyskich, w niedalekim sąsiedztwie Gór Sowich i Kamiennych, oraz zabytki i obiekty rekreacyjne stwarzają niepowtarzalne warunki do uprawiania sportów, różnych form turystyki i rekreacji przez cały rok. Na sympatyków pieszych wędrówek czeka ponad 50 km oznakowanych szlaków turystycznych prowadzących do wielu zabytkowych miejsc.


Choć Wałbrzych to drugie pod względem wielkości miasto Dolnego Śląska, to przyjezdny nie odczuje tu atmosfery wielkiego miasta, gdyż miasto jest położone w górzystym terenie, a lasy i łąki zajmują ponad połowę miejskiej powierzchni.


W recepcji hotelu znajdą Państwo mapy i informatory turystyczne Wałbrzycha i okolic. Nasz personel poinformuje Państwa o bieżących wydarzeniach, pomoże w zorganizowaniu wycieczki, a kuchnia przygotuje prowiant na drogę. 


W okolicy warto zobaczyć: 

book now
Przyjazd
Wyjazd
Hotel oceniony przez 55 gości
4,6 / 5
ibis Styles Walbrzych

Polityka Prywatności - Polityka Cookies - Klauzula Cookies
Ibis Styles Hotel Wałbrzych, to najnowocześniejszy i największy hotel w rejonie, który sprzedaje noclegi w promocyjnej cenie. Hotel znajduje się w centrum, a baza noclegowa hotelu liczy 130 pokoi. Hotel posiada również dobrą restaurację i salę konferencyjną. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie, Wi-Fi i parking. Hotel położony jest naprzeciwko Galerii Victoria, największego centrum handlowego w mieście. Jest on najlepiej ocenianym hotelem w kategorii: Hotel Wałbrzych, Hotele Wałbrzych i Noclegi Wałbrzych. Ibis Styles Hotel Wałbrzych to najczęściej rekomendowany hotel zarówno przez klientów biznesowych jak i rodzinny, sprawdź sam nasze opinie na Booking.com i Tripadvisor.com - Outsourcing IT Wałbrzych - Obsługa firm Wałbrzych