polski angielski niemiecki japoński rosyjski francuski hiszpański

Wałbrzych

Zamek książ, Osówka, Stara kopalnia


Ziemia wałbrzyska do doskonałe miejsce zarówno dla entuzjastów aktywnej turystyki i jak i osób szukających wytchnienia w kontakcie z przyrodą . Malownicze położenie miasta w Górach Wałbrzyskich, w niedalekim sąsiedztwie Gór Sowich i Kamiennych , oraz zabytki i obiekty rekreacyjne stwarzają niepowtarzalne warunki do uprawiania sportów, różnych form turystyki i rekreacji przez cały rok. Na sympatyków pieszych wędrówek czeka ponad 50 km oznakowanych szlaków turystycznych prowadzących do wielu zabytkowych miejsc.


Choć Wałbrzych to drugie pod względem wielkości miasto Dolnego Śląska , to przyjezdny nie odczuje tu atmosfery wielkiego miasta, gdyż miasto jest położone w górzystym terenie, a lasy i łąki zajmują ponad połowę miejskiej powierzchni.


W recepcji hotelu znajdą Państwo mapy i informatory turystyczne Wałbrzycha i okolic. Nasz personel poinformuje Państwa o bieżących wydarzeniach, pomoże w zorganizowaniu wycieczki, a kuchnia przygotuje prowiant na drogę. 


W okolicy warto zobaczyć:book now
Przyjazd
Wyjazd
Hotel oceniony przez 55 gości
4,6 / 5
ibis Styles Walbrzych

Polityka Prywatności - Polityka Cookies - Klauzula Cookies
Ibis Styles Hotel Wałbrzych, to najnowocześniejszy i największy hotel w rejonie, który sprzedaje noclegi w promocyjnej cenie. Hotel znajduje się w centrum, a baza noclegowa hotelu liczy 130 pokoi. Hotel posiada również dobrą restaurację i salę konferencyjną. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie, Wi-Fi i parking. Hotel położony jest naprzeciwko Galerii Victoria, największego centrum handlowego w mieście. Jest on najlepiej ocenianym hotelem w kategorii: Hotel Wałbrzych, Hotele Wałbrzych i Noclegi Wałbrzych. Ibis Styles Hotel Wałbrzych to najczęściej rekomendowany hotel zarówno przez klientów biznesowych jak i rodzinny, sprawdź sam nasze opinie na Booking.com i Tripadvisor.com - Outsourcing IT Wałbrzych - Obsługa firm Wałbrzych