polski angielski niemiecki japoński rosyjski francuski hiszpański

Restauracja

Zapraszamy Państwa na degustację dań kuchni polskiej i europejskiej w naszej restauracji hotelowej PopArt. Atmosfera i wystrój lokalu sprawiają, że PopArt jest wymarzonym miejscem do spotkań towarzyskich, imprez urodzinowych, komunii, oraz innych spotkań rodzinnych.


Wyjątkowy klimat miejsca, a także potrawy przygotowane i podane w tradycyjny sposób zapewniają niepowtarzalne doświadczenie kulinarne, a bogate menu zadowoli najbardziej wymagających gości. 


Wszystkie potrawy przyrządzane są ze świeżych, naturalnych i najlepszej jakości produktów. 

Z myślą o naszych najmniejszych gościach przygotowaliśmy:

  • specjalne menu dla dzieci
  • krzesełka dla maluchów
  • zestaw zabawek, malowanek, czyli bezpiecznych gadżetów zajmujących dzieci w czasie oczekiwania na posiłek
  • podgrzewacz do butelek i słoiczków
  • plastikowe naczynia i sztućce

Restauracja PopArt

Bufet śniadaniowy

book now
Przyjazd
Wyjazd
Hotel oceniony przez 55 gości
4,6 / 5
ibis Styles Walbrzych

Polityka Prywatności - Polityka Cookies - Klauzula Cookies
Ibis Styles Hotel Wałbrzych, to najnowocześniejszy i największy hotel w rejonie, który sprzedaje noclegi w promocyjnej cenie. Hotel znajduje się w centrum, a baza noclegowa hotelu liczy 130 pokoi. Hotel posiada również dobrą restaurację i salę konferencyjną. W cenie noclegu wliczone jest śniadanie, Wi-Fi i parking. Hotel położony jest naprzeciwko Galerii Victoria, największego centrum handlowego w mieście. Jest on najlepiej ocenianym hotelem w kategorii: Hotel Wałbrzych, Hotele Wałbrzych i Noclegi Wałbrzych. Ibis Styles Hotel Wałbrzych to najczęściej rekomendowany hotel zarówno przez klientów biznesowych jak i rodzinny, sprawdź sam nasze opinie na Booking.com i Tripadvisor.com - Outsourcing IT Wałbrzych - Obsługa firm Wałbrzych